Babyschommelauto Elektrische brandweerwagen voor kinderen
product Introductie
| Branchespecifieke kenmerken | |
| Materiaal | Plastic |
| Stroom | Accu |
| Andere attributen | |
| Leeftijdscategorie | 0 tot 24 maanden, 2 tot 4 jaar, 5 tot 7 jaar |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Type | Auto |
| Stijl | Rijd op speelgoed |
| Geslacht | Uniseks |
| Merknaam | DAODEBAO |
| Modelnummer | PHXH-JC008 |
| Productnaam | Elektrische kinderauto |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Wielen | 4 wielen |
| Kartongrootte | 68,5*28*33,5 CM |
| Product grootte | 68*34*42 CM |
| G.W | 5 kg |
| N.W | 4kg |
| Motor | 20W*1 |
| Accu | 6V4.5AH*1 |
| Leeftijd | 3-8 jaar |
| Verpakking en levering | |
| Details over de verpakking | 7 lagen doos 1 stks verpakking in 1 stks doos Lader- en schroefsets inbegrepen Elke verpakking inclusief GEBRUIKERSHANDLEIDING voor gebruik Gratis klantlogo afdrukken op karton en stickers op auto's |
| Haven | Sjanghai |
| Capaciteit van de levering | 3000 Stuk/stukken per maand ritje in elektrische babyauto op brandweerwagen |
Introductie van de beste Ride-On Cars 3-in-1 duwwagen, een veelzijdige en innovatieve toevoeging aan de speeltijd van uw kind die zich naadloos aanpast aan zijn groeiende behoeften en een prachtig scala aan functies biedt. Deze multifunctionele duwauto is ontworpen om met uw kind mee te evolueren en biedt drie converteerbare modi voor een dynamische en boeiende speelervaring.


Veiligheid is een topprioriteit bij deze 3 in 1 duwauto. De voetschakelaar zorgt ervoor dat uw kind moeiteloos door de auto kan navigeren, terwijl de mogelijkheid om een luifel toe te voegen voor schaduw zorgt tijdens zonnige speelsessies. De duwstang voegt een extra laag gemak toe voor ouders, waardoor ze gemakkelijk begeleid kunnen worden tijdens wandelingen of speelavonturen.
De Best Ride-On Cars 3 in 1 Push Car is concurrerend geprijsd en verkrijgbaar via directe verkoop in de fabriek en biedt betaalbaarheid zonder concessies te doen aan de kwaliteit. De gunstige prijs maakt het een aantrekkelijke optie voor ouders die op zoek zijn naar een veelzijdige en veelzijdige loopauto voor hun kleintjes.

Populaire tags: babyschommel auto elektrische brandweerwagen voor kinderen, China babyschommel auto elektrische brandweerwagen voor kinderen fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar: Op afstand bestuurbare rit op auto
Volgende: Afstandsbediening op speelgoed
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk








