Kinderfiets zonder pedalen
product Introductie
| Vorkmateriaal | Hoog koolstofstaal |
| Wielgrootte | 12" |
| Framemateriaal | Nylon |
| Andere attributen | |
| Velg materiaal | aluminium profiel |
| Frame type | Volledig schokbestendig frame |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Merknaam | DAODEBAO |
| Modelnummer | HBKB-1203N |
| Bruto gewicht | 3 |
| Netto gewicht | 2.5 |
| Pedaaltype | niet-pedaal |
| Lengte (m) | 85cm |
| Laad capaciteit | 80 kg |
| Sollicitatie | straatkinderfiets |
| Pedaaltype | kinderfiets zonder trap |
| Type | Kinderloopfiets, baby-glijauto |
| Leeftijd | 3-8 jaar oud Babyloopfiets voor kinderen |
| Zadel | comfortabele zadelfiets |
| Wieltype | loopfiets met luchtband |
| Certificaat | CCC EN71 cyclus voor baby |
| Schilderen | watertransfer schilderij fiets |
| Stijl | Populaire kinderfiets |
| Stuur | Gescheiden stuur van aluminiumlegering |
| Verpakking en levering | |
| Details over de verpakking | 95% SKD met parelkatoen, 1PCS/CTN. Of 100CKD. 480PCS/20GP, 1150PCS/40HQ. Of als verzoek van klanten Haven: Tianjin-poort of aangepast |
| Haven | Tianjin-haven of China andere haven |


De fiets is ontworpen met het grootste comfort in gedachten en is voorzien van een milieuvriendelijk steunzadel uit één stuk, dat ergonomische ondersteuning biedt voor jonge fietsers. De verstelbare naven van aluminiumlegering en de robuuste naven met ijzerlagers verhogen de stabiliteit en levensduur van de fiets en zorgen voor talloze uren speelplezier voor uw kinderen.


Wat onze kinderfiets onderscheidt is niet alleen de uitzonderlijke kwaliteit, maar ook de ongelooflijk gunstige prijs. Als bewijs van onze toewijding aan betaalbaarheid bieden wij directe verkoop aan in de fabriek, waardoor onnodige toeslagen worden geëlimineerd en u de beste waarde voor uw investering wordt geboden.

Populaire tags: kinderfiets zonder pedalen, China kinderfiets zonder pedalen fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar: Klassieke fiets zonder pedaal
Volgende: Loopfiets voor kinderen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk






