Fietsen voor 14-jarigen
product Introductie
| Vorkmateriaal | Staal |
| Versnellingen | 7'21Enkele snelheid |
| Wielgrootte | 12 14 16 18 20 |
| Framemateriaal | Staal |
| Remsysteem | Dubbele V-brake |
| Andere attributen | |
| Velg materiaal | Staal |
| Frame type | Hard frame (niet-achterdemper) |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Merknaam | DAODEBAO |
| Modelnummer | HBJB-TT |
| Vorkvering | Ja |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Netto gewicht | 10 kg / ander formaat |
| Pedaaltype | Gewoon pedaal |
| Lengte (m) | 1.2 |
| Laad capaciteit | 200 kg |
| Productnaam | China's goedkope nieuwe kinderfiets uit 2021 |
| Trefwoorden | China's goedkope nieuwe kinderfiets uit 2021 |
| Kleur | Kleur kan worden aangepast |
| Rem | Schijfrem |
| Kader | Hi-ten staal |
| Wieltype | 12'14'16'18'20'22 inch spaakwielen of éénwiel |
| Categorie | Fatbike voor volwassenen, sneeuwfiets, fatbike mountainbike mountainbike |
| OEM | OEM-klantlogo |
| Certificaat | ISO9001CE |
| Verpakking en levering | |
| Details over de verpakking | 1 stks/doos of volgens de eisen van de klant. |
| Haven | TIANJIN-HAVEN |
| Verkoopeenheden: | Enkel item |
| Enkele verpakkingsgrootte: | 100X29X50 cm |
| Enkel brutogewicht: | 15.000 kg |
| Capaciteit van de levering | 10000 doos/dozen per kwartaal |


Om de rijervaring te verbeteren, absorbeert onze 38-buisverdikte voorvork schokken, waardoor een soepele en gecontroleerde reis over verschillende terreinen wordt gegarandeerd. Het zeer elastische katoenen comfortabele mat lederen zadel voegt een vleugje luxe toe aan de rit, waardoor tieners kunnen genieten van langere fietssessies zonder concessies te doen aan het comfort.


Kwaliteit staat voorop en onze fietsen voor 14-jarigen zijn voorzien van een afgedichte trapas voor minder wrijving en verbeterde duurzaamheid. De verbrede en verdikte visvormige roulettepoten zorgen voor stabiliteit en controle, waardoor jonge rijders het vertrouwen krijgen om hun omgeving te verkennen.


Betaalbaarheid is van cruciaal belang, en onze directe verkoop in de fabriek biedt een gunstige prijs voor deze fietsen met veel functies. We nodigen vragen en bestellingen uit en verwelkomen zowel ouders als tieners om de perfecte samensmelting van stijl, comfort en prestaties te ervaren. Laat de geest van avontuur de vrije loop met onze fietsen voor 14-jarigen, waarbij elke rit een gedenkwaardige reis wordt naar onafhankelijkheid en verkenning.
Populaire tags: fietsen voor 14-jarigen, Chinese fietsen voor 14-jarigen fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar: Aluminium kinderfiets
Volgende: 22 inch kinderfiets buitensporten
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk





