14 inch kinderfiets
Het beschikt over een lichtgewicht ontwerp, verstelbare hoogte en duurzame materialen, waardoor een comfortabele, aanpasbare en langdurige rit wordt gegarandeerd. De levendige kleuren en ontwerpen van de fiets zijn bedoeld om de creativiteit en zelfexpressie bij kinderen te stimuleren en de motorische ontwikkeling, onafhankelijkheid en sociale interactie te bevorderen door middel van gedeelde rijervaringen.
product Introductie
| Vorkmateriaal | Staal |
| Versnellingen | 7/14 versnellingen enkele versnelling |
| Wielmaat | 12"/14"/16"/18" |
| Framemateriaal | Staal |
| Remsysteem | Schijfrem |
| Andere attributen | |
| Velg materiaal | Staal |
| Zijwieltjes | Ja |
| Frametype | Hard frame (niet-achterdemper) |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Merknaam | DAODEBAO |
| Modelnummer | XAM-XRK |
| Vorkvering | NEE |
| Bruto gewicht | 10 kg |
| Netto gewicht | 9kg |
| Pedaaltype | Gewoon pedaal |
| Lengte (m) | 1 |
| Laadvermogen | 120 kg |
| Productnaam | kinderfiets/kinderfiets/kinderfiets |
| Kleur | Rood/blauw/wit/zwart/geel |
| Rem | Schijfrem/V-Brake/kabelrem |
| Kader | koolstofstaal/aluminiumlegering |
| Maat | 12"/14"/16"/18"fiets |
| Band | Kenda |
| Logo | OEM Made.welcome aangepast logo |
| Snelheid | 21/7/24/27-snelheid enkele snelheid |
| Certificaat | CE-certificaat |
| Trefwoorden | kinderfiets/kinderfiets/babyfiets |
| Verpakking en levering | |
| Verpakkingsdetails | PE-schuim, plastic zak, vervolgens golfkartonverpakking goed voor elk stuk mtb kinderfiets schijfrem 20 18 inch kinderfiets mtb voor 10 tot 15 jaar oude kinderfiets importfietsen uit china cyclus |
| Haven | Tianjin, mtb kinderfiets schijfrem 20 18 inch kinderfiets mtb voor 10 tot 15 jaar oude kinderfiets importfietsen uit china cycl |
| Leveringscapaciteit | 20000 Stuk/Stukken per Maand |


【Bredere banden met kussens】 Bredere banden maken hun landingsgebied groter en sturen soepeler. Zelfs als de snelheid erg hoog is, glijdt de kinderfiets niet gemakkelijk weg, waardoor de veiligheid van het kind groter is!


【Veilig remmen】Het tijdig remmen van de fiets maakt het rijproces van uw kind veiliger en het gezin meer op zijn gemak.

Populaire tags: 14 inch kinderfiets, China 14 inch kinderfiets fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar: 12 inch fiets voor kinderen
Volgende: Jongens 14 inch kinderfiets
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk



